Hakkımızda

Hair Of Istanbul

Saç dökülmesi, ilk başta basit bir sağlık sorunu ya da yaş ilerlemesinin doğal bir sonucu gibi görünebilse de, aslında kişinin dış görünüşünü, ve dolayısıyla kendine olan bakışını ve özgüvenini -hatta kimi zaman sosyal statüsünü- ciddi anlamda etkileyebilen önemli bir problemdir. Günümüzde, gelişen tıp teknolojilerinin de yardımıyla, pek çok insanın saç ekimini tercih ederek ederek yeniden sağlıklı saçlara, ve dolayısıyla kendilerini daha mutlu hissedecekleri yeni bir görünüme kavuşabilmesi mümkündür.

Hair of İstanbul, alanında uzman kadrosu ve 10 yılı aşkın deneyimi ile, son yıllarda sağlık turizminde dünyanın önde gelen ülkelerinden biri haline gelen Türkiye’de saç ekimi alanında öncü bir konuma sahip.

Saç ekimi başta olmak üzere, pek çok estetik ve plastik cerrahi operasyonda, en son teknolojilerin yardımıyla, global bilimsel veri ve trendler ışığında çalışmalarını sürdüren Hair of İstanbul, hizmet kalitesi ve sektörde örnek teşkil eden başarı oranı ile mutlu müşterileri arasına her geçen gün yenilerini ekliyor.

Uluslararası hizmet ve kalite standartları doğrultusunda, müşteri odaklı çalışan Hair of İstanbul’u tercih etmeniz halinde faydalanabileceğiniz özel hizmetlerden bazıları:

• 7/24 danışmanlık,
• Saç ekimi hakkında -hem operasyon öncesinde hem de operasyondan sonra- detaylı bilgilendirme,
• Sizi havaalanından alacak özel karşılama servisi,
• Saç ekim işlemi sonrasında saç bakım & güçlendirme uygulamaları,
• Şehrin önde gelen beş yıldızlı otellerinde üç günlük süreyle konaklama,
• Saç ekim işlemi sonrası kullanmanız gerekecek ilaçlara ücretsiz erişim…